13 maja 2014

Szminka MAYBELLINE Color Whisper odc.150 "Faint for Fuchsia"

     Witam Was bardzo serdecznie! W dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam piękną "fuksjową" szminkę, która często gościła na moich ustach w ostatnim czasie. Mowa oczywiście o firmie Maybelline i serii Color Whisper w odcieniu 150 FAINT FOR FUCHSIA :) Produkt kupiłam za 28,99 w drogerii Rossman (właściwie znajdziecie ją w każdej szafie firmy Maybelline).     Co mówi producent? Wyjątkowa formuła szminki Maybelline Color Whisper zapewni Twoim ustom zmysłowy, uwodzicielski kolor. Lekka, żelowa formuła sprawia, że kolor doskonale rozprowadza się po ustach. Urzekaj szepczącym kolorem szminki Maybelline.

     Szminka umieszczona jest w plastikowym , wysuwanym pojemniczku z różową zakrętką. Produkt pachnie słodko i przyjemnie. Konsystencja jest żelowa i dlatego po pomalowaniu ust wyglądają one tak, jakby były muśnięte błyszczykiem. Krycie szminki oceniam jako lekkie, potrzeba kilku warstw, aby zakryć prawdziwy kolor naszych ust. 
     Czy jest wytrzymała? Dzięki temu, że jest bardzo nawilżająca na moich ustach utrzymywała się średnio 2, max 3 godziny. Także poprawki w ciągu dnia są koniecznością. Plusem jest to, że z naszych ust "schodzi" równomiernie. Jednak uważam, że szminka za prawie 30 zł powinna być bardziej wytrzymała.Produkt oceniam na +3/5. Duży plus za kolor, który jest przepiękny (jak dla mnie) :)

Co o niej sądzicie?